Jean Effel 2 könyve: Az ember teremtése. + Ádám és Éva. Bp., 1957, Mag... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000007/Jean-Effel-2-konyve-Az-ember-teremtese-plus-Adam-es-Eva-Bp-1957-Magveto-Masodik-kiadas~II2517926
2517926
16774
407
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Jean Effel 2 könyve: Az ember teremtése. + Ádám és Éva. Bp., 1957, Magvető. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos.
: tm