Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I-II. köt. Bp.,1934., Dante. Gazdag fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.