16760.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Balogh Jolán: Az esztergomi Bakócz kápolna. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap, 139+1 p. 127-131 oldalak között 170 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé dohos.