Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 252

F.I.L.M. A magyar avant-garde film története és dokumentumai. Szerk.: Peternák Miklós. Dosszié. Bp.,1991,Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
16658.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Haiman-Kner György: A nyomtatott betű művészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1942, Officina. Benne 31 egészoldalas táblával. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16659.

Rufpreis:
2 000 HUF
Barcsay Jenő: Munkám, sorsom, emlékeim. Bp., 2000, Magyar Képzőművészeti Főiskola. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16660.

Rufpreis:
1 400 HUF
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp., képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16661.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szentiványi Árpád: Visszapillantás. Válogatás fél évszázad munkáiból. Kaposvár, 1996, szerzői magánkiadás. Számos fekete-fehér fotóval. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lapon gyűrődésekkel. Megjelent 500 példányban.
16662.

Rufpreis:
2 000 HUF
Féner Tamás: Fények által homályosan Almási Miklós előszavával. Scriptor füzetek 10. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Számos, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16663.

Rufpreis:
2 000 HUF
Brenner György: Tizenötmillió. Scriptor füzetek 4. Bp., 1993, Mécs László Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16664.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kopott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
16665.

Rufpreis:
1 000 HUF
16666.

Rufpreis:
1 000 HUF
Béres András: A nádudvari fekete kerámia. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 6. Debrecen, 1965, Déri Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, rajzokkal. A rajzokat Menyhárt József festőművész készítette. Kiadói papírkötés. Dobrossy István (1946-2015.) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár egykori igazgatójának, Miskolc díszpolgárának névbejegyzésével.
16667.

Rufpreis:
1 200 HUF
Veres László: A Bükk hegység üveghutái. Officina Musei 2. Miskolc, 1995., Hermann Ottó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16668.

Rufpreis:
2 400 HUF
Weichinger Károly: Rimanóczy Gyula (1903-1958) Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
16669.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF