https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 252

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Purgatórium. El Kazovszkij kiállítása. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1994. június 11. - augusztus 21. Kiállítási katalógus. 20p. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16730.

Purgatórium. El Kazovszkij kiállítása. Székesfehérvár, Csók István Képtár, 1994. június 11. - augusztus 21. Kiállítási katalógus. 20p. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16731.

2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16732.

Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Weimar Klassikerstätten im Bild. Weimar, 1980. Műbőrmappa, kissé kopottas állapotban.
16733.

Weimar Klassikerstätten im Bild. Weimar, 1980. Műbőrmappa, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
16734.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., én., Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Papírkötésben. Kissé sérült gerinccel és hátsó borítóval
16735.

Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., én., Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Papírkötésben. Kissé sérült gerinccel és hátsó borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel
16736.

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus
16737.

Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar pásztorfaragások + A magyar nép bútorai. Bp., 1972. Corvina. Kiadói kartonálásban
16738.

Magyar pásztorfaragások + A magyar nép bútorai. Bp., 1972. Corvina. Kiadói kartonálásban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Vegyes katalógus tétel, 2 db:  1979 Paizs Goebel festőművész emlékkiállítása. Szentendre, Szentendrei Művésztelepi Galéria.;  1979 Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. Hódmezővásárhely-Bp., FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár-FIM Studió. Kajári Gyula (1926-1995) által dedikált példány.;
16739.

Vegyes katalógus tétel, 2 db: 1979 Paizs Goebel festőművész emlékkiállítása. Szentendre, Szentendrei Művésztelepi Galéria.; 1979 Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. Hódmezővásárhely-Bp., FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár-FIM Studió. Kajári Gyula (1926-1995) által dedikált példány.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Richard Whelan: Robert Capa. Bp., 1990, Interpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16740.

Richard Whelan: Robert Capa. Bp., 1990, Interpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
16741.

Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse