17318.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
May, Karl: Professor Vitzliputzli und andere Erzählungen. Herausgegeben von Dr. E. A. Schmid. Karl May's Gesammelte Werke Band 47. Radebeul, 1927, Karl-May-Verlag, 518+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.