Kisfaludy Sándor Minden Munkái V. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.