Gyula diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos félvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzéssel, a hátsó táblán sérült borítóval.