Fr. Kollányi Gy. Fülöp O.F.M.: Nem nézek vissza! Versek. Esztergom, 1942. 245+5 p. Sérült egészvászon-kötésben, az elülső kötéstábla nagyrészt elvált a borítótól. Kézi oldalszámozással, kézzel rajzolt címlappal, egyedi példány.