17327.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1944., Uj Idők. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal.