17387.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Camille, Flammarion: Beszélgetések a végtelenségről. Ford.: Dr. Kompolti A. Szeged, 1895., Endrényi Imre. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, és foltos lapélekkel.