17540.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., 1936., Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, fotlos, kopott, megviselt állapotban.