Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 312

Maurice Maeterlinck: A kék madár.  mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Bp., 1923. Lampel. Kiadói selyem madár figurával díszített vászonkötésben.
17353.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés.
17354.

Rufpreis:
800 HUF
Jack London: Tüzes napsugár. Kalandregény. Ford.: Kelen Ferenc. Jack London Összes Munkái XIII. Bp.,[1928],Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kissé szakadt illusztrált papírkötés.
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF
Piear Paolo Pasolini: Utcakölykök. Regény. Pozsony, 2009, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17356.

Rufpreis:
800 HUF
Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
17357.

Rufpreis:
800 HUF
Forrai Sándor: A magyar rovásírás elsajátítása. Bp., 1996. Szerzői. Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17358.

Rufpreis:
1 400 HUF
17359.

Rufpreis:
1 200 HUF
Arnold Ernő: A tanítványság útján Dedikált! Bp., 2020. Szerzői Kiadói papírkötésben
17360.

Rufpreis:
1 000 HUF
Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal.   A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.
17361.

Rufpreis:
1 000 HUF
Junger Ervin: Csendes számadás. Válogatott zenei írások. + Quo vadis, Terra Sancta? Kolozsvár, 1999-2000, Erdélyi Híradó. Kiadói papírkötés.
17362.

Rufpreis:
800 HUF
Palotai Boris: Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban  A szerző, Palotai Boris (1904-1983) József Attila-díjas író, költő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17363.

Rufpreis:
1 000 HUF
Demény Ottó: Közhír. Válogatott versek. Bp.,1973,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban  A szerző, Demény Ottó 1928-1975) költő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17364.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF