https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 312

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.
18577.

Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.
18578.

A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
18579.

Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyarország felfedezése sorozat 5 kötete. Csák Gyula: A szikföld sóhaja, Jócsik Lajos: Egy ország a csillagon, Fábián Katalin: A Mákoldi család, Berkovits György: Világváros határában. Varga Domonkos: Vizek könyve. Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó,
18581.

Magyarország felfedezése sorozat 5 kötete. Csák Gyula: A szikföld sóhaja, Jócsik Lajos: Egy ország a csillagon, Fábián Katalin: A Mákoldi család, Berkovits György: Világváros határában. Varga Domonkos: Vizek könyve. Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Brian May-Patrick Moore-Chris Lintott: Bumm! A világegyetem teljes története. Ford.: Kovács Tamás, Regály Zsolt. Bp., 2007., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
18582.

Brian May-Patrick Moore-Chris Lintott: Bumm! A világegyetem teljes története. Ford.: Kovács Tamás, Regály Zsolt. Bp., 2007., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp.,2008,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
18583.

Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp.,2008,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
18584.

Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos.
18586.

Prima Primissima évkönyv. 2007-2008. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító hullámos, kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Az Érdekes Újság Dekameronja. IX. A Bíró Mihály munkája. Bp.,é.n.,Légrády-Testvérek, 311 p.+13 t. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
18588.

Az Érdekes Újság Dekameronja. IX. A Bíró Mihály munkája. Bp.,é.n.,Légrády-Testvérek, 311 p.+13 t. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
18591.

Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
18592.

Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Vicki Baum: Cahouchu. Regény. I-II. kötet. Keszthelyi Zoltán fordítása. Budapest, 1946, Hungária Könyvkiadó. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, ex librissel.
18597.

Vicki Baum: Cahouchu. Regény. I-II. kötet. Keszthelyi Zoltán fordítása. Budapest, 1946, Hungária Könyvkiadó. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, ex librissel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse