Dr. Georg Obst: Das Bankgeschäft I-II. Leipzig, 1919, Carl Ernst Poeschel. Harmadik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.