Zsolnay kínálótál, matricás porcelán, jelzett, kopott 31x18cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-kinalotal-matricas-porcelan-jelzett-kopott-31x18cm~II2505069
2505069
11248
406
Beschreibung: Zsolnay kínálótál, matricás porcelán, jelzett, kopott 31x18cm
: karap_norbert