Wedgwood vázácska, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Wedgwood-vazacska-matricas-porcelan-jelzett-kopott-m-9-cm~II2492971
2492971
11343
406
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Wedgwood vázácska, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9 cm
: karap_norbert