Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozáss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Tatott-szaju-halacska-par-luszteres-fenyu-narancs-szinben-aranyozassal-keramia-kopott~II2432877
2432877
11349
406
Beschreibung: Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz.
m: 7,5 és 7 cm
: pelikán_kristóf