Svéd virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Sved-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-12-cm~II2506149
2506149
11360
406
Beschreibung: Svéd virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm