11290. 406. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf