Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Jurcsak-Laszlo-altal-tervezett-Hollohazi-porcelan-hamutal-es-bonbonier-kopott-jelzett-15~II2507632
2507632
11259
406
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier, kopott, jelzett, 15x9cm
: karap_norbert