Hollóházi népi mintás kerámia tányér és egy Kispest tányér, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-nepi-mintas-keramia-tanyer-es-egy-Kispest-tanyer-apro-kopasokkal-jelzett-d~II2506452
2506452
11273
406
Beschreibung: Hollóházi népi mintás kerámia tányér és egy Kispest tányér, apró kopásokkal, jelzett, d: 24 cm
: karap_norbert