Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-hattyu-kezzel-festett-jelzett-kopassal-a-csor-vegen-m-23-cm~II2505888
2505888
11268
406
Beschreibung: Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, kopással a csőr végén, m: 23 cm