11217. 406. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
16
0 HUF
Herendi János vitéz a griffmadáron, kézzel festett, jelzett, csákón lepattanással, alján sérülésekkel, m:20,5 cm, h:18 cm