A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítésse... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/A-Weisse-Vienna-porcelan-tal-tavol-keleti-stilusu-viragos-diszitessel-XIX-sz-vege-RC3~II2412541
2412541
11284
406
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítéssel, XIX. sz. vége. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, 33x31 cm
: karap_norbert