kerámia macska, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/keramia-macska-reszben-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-23-cm~II2510865
2510865
11168
406
Art-ceramics
Beschreibung: kerámia macska, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
: karap_norbert