11441.
406. Gelaufene Fernauktion
Gläser
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ólomkristály kétrétegű likőrös készlet, kiöntővel és 6 db pohárral, matricával jelzett, metszett, dugón csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm, 7,5 cm