Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000010/Exner-Karoly-1850-1919-7E1930-Magyarorszagi-Testedzo-Egyesuletek-Szovetsege-jelzett-Ag-di~II2481935
2481935
30526
406
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1-
: sza