Szövő lány. Bronz dombormű XIX. sz. Kopott fa keretben. 17x24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500009/Szovo-lany-Bronz-dombormu-XIX-sz-Kopott-fa-keretben-17x24-cm~II2510911
2510911
11608
406
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Szövő lány. Bronz dombormű XIX. sz. Kopott fa keretben. 17x24 cm
: karap_norbert