1 600 HUF
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Bp., 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító illusztrációja Egry József munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.