14002.
406. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 600 HUF
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, kb. 18 db kotta félvászon-kötésben, benne díszes, színes, grafikus címlapokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.