3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Vegyes bolhatétel (Korondi tál d: 36cm, üvegváza, pohár, hőmérő, karácsonyfaizzó, szemüveg stb) Vegyes méretűek. Kopottak, sérültek.