11547.
406. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 000 HUF
10
Műszerdoboz bábák számára, tartalom nélkül, fém, réz vereten "17124 sz. M. Kir. szabadalom Demjén Ign. Műszaki fém- és pléhcikkek gyára, Budapest" felirattal, kissé kopott, h: 30,5 cm