Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Sérült, kopott, vésett GR monogrammal. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000001/Ezust-Ag-cigaretta-tarca-Serult-kopott-vesett-GR-monogrammal-Jelzett-8x9-cm-brutto-90g~II2505921
2505921
19173
406
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) cigaretta tárca. Sérült, kopott, vésett GR monogrammal. Jelzett 8x9 cm bruttó: 90g
: karap_norbert