6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémje... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000001/6-db-Ezust-Ag-talpas-kupica-jelzett-1867-1937-kozotti-magyar-femjellel-kisebb-kopasnyomokk~II2510086
2510086
19227
406
30000
Jewellery
Beschreibung: 6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g
: karap_norbert