cca 1900 Szarvas pár, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1900-Szarvas-par-kromolitografia-papir-jelzes-nelkul-Dekorativ-leveldiszes-kisse~II2512718
2512718
10820
406
Engravings
Beschreibung: cca 1900 Szarvas pár, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, levéldíszes, kissé sérült fa keretben. 17x25 cm
: pelikán_kristóf