cca 1850-1900 Lucullus, színes metszet. Dekoratív, üvegezett, sérült f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1850-1900-Lucullus-szines-metszet-Dekorativ-uvegezett-serult-fa-keretben-37x77-cm~II2474183
2474183
10793
406
Engravings
Beschreibung: cca 1850-1900 Lucullus, színes metszet. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 37x77 cm
: pelikán_kristóf