Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Alfons-Giehsz-1850-1916-utan-Budai-szureti-mulatsag-Das-Winzerfest-in-Ofen-Rotacios-fame~II2484771
2484771
10797
406
Engravings
Beschreibung: Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfest in Ofen). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült keretben, 23x32 cm
: pelikán_kristóf