10557.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Varw (?) jelzéssel: Út a farmhoz. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 30,5×39,5 cm