Szántó Piroska jelzéssel: Ló a szabadban. Olaj, vászon. sérült keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szanto-Piroska-jelzessel-Lo-a-szabadban-Olaj-vaszon-serult-keretben-70x55cm~II2505621
2505621
10542
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Szántó Piroska jelzéssel: Ló a szabadban. Olaj, vászon. sérült keretben. 70x55cm
: pelikán_kristóf