10539.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Sipos jelzéssel a hátoldalán: Mátraszentlászló, udvar részlet, 1968. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 27×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.