10623.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan monogrammal: Masnis lányka portréja. Akvarell, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 60x43 cm