Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen magyar festő alkotása: Jézus tövis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-ismeretlen-magyar-festo-alkotasa-Jezus-toviskoronaval-Olaj-farost~II2509662
2509662
10625
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen magyar festő alkotása: Jézus töviskoronával. Olaj, farost. Sérült. 48x57 cm
: pelikán_kristóf