Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar fes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-a-XX-sz-masodik-feleben-mukodott-magyar-festo-alkotasa-Noi-port~II2474190
2474190
10387
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női portré, 1976. Olaj, vászon. Fa keretben. 65x53 cm
: pelikán_kristóf