Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm