10574.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, karton. Dekoratív, szecessziós, sérült fa keretben, 34×49 cm