10564.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm