10599.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kertkapu. Olaj, karton. Régi, sérült fa keretben. 23,5x14 cm