10619.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Pasztell, vászon. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 61x42 cm