10590.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan (Boldizsár?) jelzéssel: Csónak a folyó partján. Olaj, karton. Dekoratív, javított üvegezett fa keretben, 40×50 cm